Dispatcher Suite

 

Dispatcher Suite oferuje kompleksowe podejście do kontroli i zarządzania uprawnieniami użytkowników i dostępem, monitoring urządzeń wejściowych i wyjściowych, jak również kontrolowanie i wizualizację wszystkich związanych z tym kosztów.

Obecnie nie ma na rynku tego rodzaju zintegrowanego oprogramowania, który łączyłby w sobie szeroką gamę aplikacji, jak Dispatcher Suite. Obejmuje on takie obszary jak monitoring, ustawienia i wdrażanie urządzeń, zarządzanie oprogramowaniem sprzętowym, uprawnieniami dostępu użytkowników według funkcji, a także rozliczenia i zarządzanie kosztami, bezpieczny druk osobisty, personalizacja panelu, zarządzanie kartami ID i identyfikacją biometryczną.

Bogata oferta tych funkcji sprawia, że Dispatcher Suite stanowi idealne zintegrowane narzędzie do zarządzania urządzeniami bizhub firmy Konica Minolta.

W dzisiejszym świecie biznesu decydujące znaczenie ma efektywność. Udostępniając Dispatcher Suite administratorom i specjalistom IT, usprawniamy ich pracę, minimalizując wysiłek i pomagając osiągnąć więcej w znacznie krótszym czasie.

Dispatcher Suite

Aplikacja obejmuje obszary takie jak:

Monitoring

Ustawienia i wdrażanie urządzeń

Zarządzanie oprogramowaniem sprzętowym

Uprawnienia dostępu użytkownika według funkcji

Rozliczenia i zarządzanie kosztami

Bezpieczny druk osobisty

Personalizacja panelu

Zarządzanie kartami ID

Identyfikacja biometryczna

KONTAKT

NAPISZ DO NAS

7 + 11 =