ECM – Enterprise Content Management

 

Transformacja cyfrowa oznacza, że firmy odchodzą od ręcznego przetwarzania papierowych dokumentów i zaczynają korzystać z usprawnień zapewnianych przez innowacje takie jak: technologie mobilne, przechowywanie i przekazywanie danych w chmurze, wirtualna współpraca i automatyzacja procesów. Dzięki tym możliwościom prowadzenie działalności staje się z dnia na dzień prostsze i bardziej wydajne.

 

Oferujemy Ci ułatwienie procesu digitalizacji Twojego biznesu. Identyfikacja kluczowych aspektów pracy, które mogą zyskać najwięcej korzyści z przejścia na technologie cyfrowe nie jest prosta, dlatego dzięki naszym rozwiązaniom typu Enterprise Content Management (ECM) jesteśmy w stanie pomóc Ci w podejmowaniu decyzji i zindywidualizować zmiany potrzebne do realizacji w Twojej firmie. ECM służy m.in. do zarządzania treścią, dokumentami i procesami biznesowymi. Zapewnia kompleksowe zaprojektowanie od strony technologicznej i logistycznej, a także pozwala na osiągnięcie pełnej kontroli przepływu danych biznesowych przy współpracy z systemami CRM i ERP.

ECM – Enterprise Content Management

Aplikacja obejmuje obszary takie jak:

Elektroniczny obieg faktur

Kontrola zobowiązań to najważniejszy aspekt działania całej firmy, nie tylko wewnątrz działu rozliczeń. Mówiąc najprościej, procesowanie kontroli zobowiązań obejmuje przetwarzanie faktur przychodzących. W rzeczywistości jednak łączenie faktur z istniejącymi zamówieniami, śledzenie rozliczeń z wieloma dostawcami towarów i usług oraz zapewnienie, że wszystkie wartości zostały wprowadzone poprawnie, to złożony proces, który wymaga wyjątkowej precyzji i kontroli danych.

Elektroniczna kancelaria

Elektroniczna kancelaria zrewolucjonizuje sposób, w jaki Twoja firma odbiera, przetwarza i przekazuje informacje. To kluczowy element skutecznego prowadzenia firmy, pozwalający na szybkie i dokładne procesowanie informacji i natychmiastowy dostęp do właściwych danych.

Zarządzanie pracownikami

Sprawny system zarządzania pracownikami to kręgosłup każdej organizacji. Od naboru, przez płatności, zarządzanie urlopami, aż po informacje i procesy przetwarzane przez dział HR, zarządzanie pracownikami stanowi kluczowy element wydajnego zarządzania firmą. Mimo to wiele działów HR nadal musi korzystać z papierowego systemu przetwarzania danych, co stawia przed nimi wiele utrudnień: przetwarzanie dokumentów zajmuje bardzo dużo czasu, generuje poważne koszty materiałów przez konieczność ciągłego zużywania papieru i druku, i sprawia, że akta są przepełnione materiałami i dokumentami, przez co dostęp do informacji i ich organizacja stają się trudne i podatne na pomyłki.

Zarządzanie umowami

Proces zarządzania umowami z klientami, dostawcami, partnerami i pracownikami to niełatwe zadanie. Najmniejszy błąd może doprowadzić do kar za nieprzestrzeganie warunków umowy, nie wspominając o zaprzepaszczonych możliwościach dalszej współpracy i kosztownych audytach. Przy korzystaniu z manualnego systemu przetwarzania danych ryzyko takich problemów znacząco wzrasta, ponieważ to poważnie zwiększa margines błędu.

Przeszukiwanie systemu

Sprawny system wewnętrznego wyszukiwania danych sprawi, że Twój zespół będzie mógł natychmiast namierzyć potrzebne informacje i dokumenty: wystarczy wpisać w pasku wyszukiwania słowa kluczowe, by odnaleźć właściwe informacje wewnątrz dokumentów, aplikacji i baz danych w całej organizacji. Bez względu na to, gdzie znajdują się potrzebne dane – w załącznikach e-mailowych, zeskanowanych dokumentach, na stronach SharePoint, w intranecie firmy albo w aplikacjach w innych działach przedsiębiorstwa – to nowatorskie rozwiązanie pozwala na zlokalizowanie i dostęp do każdego rodzaju danych, w każdym formacie, w każdym miejscu w firmie.

KONTAKT

NAPISZ DO NAS

15 + 8 =