System Q-Vision

 

Modułowe oprogramowanie służące do zarządzania urządzeniami drukującymi, wydrukiem, użytkownikami, kontrolą i optymalizacja kosztów.
Dzięki szerokiemu zastosowaniu oraz modułowej konstrukcji system Q-Vision stał się narzędziem wykorzystywanym przez większość producentów urządzeń wielofunkcyjnych.
Rozwiązanie Q-Vision pozwala zmniejszyć o połowę koszty druku biurowego, dzięki funkcji zliczania i wyceny wartości wytwarzanych dokumentów, która informuje użytkownika o możliwości obniżenia kosztów wydruku poprzez zmianę ustawień dokumentów wyjściowych.

System Q- Vision ogranicza w sposób automatyczny ilość zbędnych i zalegających przy urządzeniach drukujących dokumentów pozostawionych przez użytkowników co bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie kosztów związanych z materiałami eksploatacyjnymi oraz utylizacją odpadów.

Nieodebrane wydruki zostają usunięte z kolejki wydruku w czasie określonym przez administratora klienta. Zainstalowanie systemu znacznie zwiększa bezpieczeństwo w kwestii ochrony danych osobowych, drukowane dokumenty pozostają w kolejce wydruku do momentu własnoręcznego odebrania ich przez właściwego użytkownika.

Logowanie do urządzenia może odbywać się poprzez automatycznie generowany pin lub poprzez często używaną w biurach kartę zbliżeniową. Raporty dotyczące informacji, które zbiera system generowane są automatycznie lub na żądanie administratora

 

KONTAKT

NAPISZ DO NAS

4 + 5 =